Elektrokola Hercules

 

Elektrokola HAIBIKE, pravý zážitek z jízdy

Jízdní kola a elektrokola značky HERCULES jsou sestavena pouze ze špičkových součástek prověřené kvality, pouze tak můžeme zaručit maximální pohodlí a bezpečnost těchto jízdních kol a elektrokol. Historie firmy je úzce spjatá s vývojem jízdních kol a cyklistiky od jejích počátků. Zaměstnanci společnosti vidí ve svých výrobcích více než jen dopravní prostředek. Příběh majitele firmy je poutavým příběhem vizionáře, který nikdy nebyl zcela spokojený s dosaženým výsledkem a snažil se neustále inovovat a přinášet nejlepší a nejpokrokovější řešení.

Firma HERCULES má od svého založení v roce 1886 více než 125 let zkušeností. S takovou historií se buď můžeme dívat zpět a být hrdí na to, co už jsme dokázali nebo využít zkušeností k dalšímu rozvoji a mít stále náskok před ostatními … a to je naše cesta. 

Klademe důraz na detaily a na špičkové řemeslné zpracování ve výrobě a montáži. Snažíme se, co nejvíce rozvíjet moderní trend v cyklistice, kterým beze sporu jsou elektrokola. Firma HERCULES nabízí elektrokola v novodobé historii již od roku 1985.

Výběr z nabídky 2017:

Kompletní kolekce na stránkách 

http://www.hercules-bikes.de

PRO SPECIFIKACI KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

kolo

​​kolo Hercules

​​​jízdní kolo

​​jízdní kolo Hercules

kolo

 

elektrokolo Hercules

kolo

elektrokolo

kolo Hercules

elektrokolo

​​​​kolo

elektrokolo

kolo

​​kolo

​​elektrokolo

​​jízdní kolo

kolo Hercules

kolo

elektrokolo

kolo

jízdní kolo

elektrokolo

 

jízdní kolo

kolo

 

elektrokolo

kolo

jízdní kolo

kolo

.kolo

jízdní kolo

kolo

jízdní kolo​​

kolo

jízdní kolo4

elektokolo

kolo

kolo

 

jízdní kolo

kolo

 

elektrokolo

kolo

 

kolo

Kontaktní informace

www.kolanaelektriku.net
Tvarožná 379, U Rohlenky
Tvarožná
66405
Česká republika
IČ:
DIČ:
Otevírací doba: Po-Pá 9-18hod. ----Vážený zákazníku, na tomto místě Vás budeme seznamovat s aktuálními informacemi v našem Showroomu. S pozdravem KOLANAELEKTRIKU team

Naši partneři: